Inauguracja Ligi Sołeckiej

Inauguracja Ligi Sołeckiej

W tegorocznej edycji PALFS rywalizować będzie 8 drużyn, które po rundzie zasadniczej podzielone zostaną na 2 grupy- pierwsza…

Zobacz więcej »

Skromna kolejka

Skromna kolejka

Dziś rozegrano tylko jedno spotlanie w ramach PALF. W pojedynku Błaszyk Team – FC HC wygrali liderzy 13:3 (9:1)

Zobacz więcej »

PALF VIII kolejka

PALF VIII kolejka

PALF VIII kolejka Brudna Robota – SCA Spacerowa 1 : 10 (1:4) Sokół Pniewy – FC-HC 2 : 5 (1:1) Frankosoft – Błaszyk Team 3 : 6…

Zobacz więcej »

PALF VIII kolejka

PALF VIII kolejka

PALF VIII kolejka FC-HC – Frankosoft 5 : 7 (3:2) SCA Spacerowa – Błaszyk Team 4 : 11 (3:4) Brudna Robota – Sokół Pniewy U19 5 :…

Zobacz więcej »

PALF VII kolejka

PALF VII kolejka

PALF VII kolejka Błaszyk Team – Brudna Robota 11 : 4 (4:2) SCA Spacerowa – FC-HC 7 : 2 (2:0) >> Zapraszamy do obejrzenia…

Zobacz więcej »

W ostatniej kolejce PALF

W ostatniej kolejce PALF

Błaszyk Team - Sokół Pniewy U19 5:3 (2:1) Frankosoft - SCA Spacerowa 3:4 (0:2) Brudna Robota - FC-HC 4:1 (3:0)

Zobacz więcej »

Strzeleckie fajerwerki

Strzeleckie fajerwerki

PALF V KOLEJKA   Sokół Pniewy U19 – SCA Spacerowa 1:16 (1:8) FC HC – Błaszyk Team 1:18 (0:5) Brudna Robota – Frankosoft…

Zobacz więcej »

PALF – IV kolejka

PALF – IV kolejka

Oto wyniki rozegranych dziś spotkań:SCA Spacerowa - Brudna Robota 6:6 (5:2) Błaszyk Team - Frankosoft 14:6 (6:3) FC-HC - Sokół Pniewy U19 3:2 (0:1)

Zobacz więcej »

PALF III kolejka

PALF III kolejka

Wyniki III kolejki: FC-HC - Frankosoft 4:3 (1:1) Błaszyk Team-SCA Spacerowa 13:6 (4:3) Sokół Pniewy U19-Brudna Robota 3:4 (1:2)

Zobacz więcej »

PALF – II kolejka

PALF – II kolejka

W piątkowy wieczór rozegrano II kolejką PALF. Poniżej wyniki rozegranych spotkań: Błaszyk Team ? Brudna Robota 8:2 (3:1) Frankosoft ? Sokół…

Zobacz więcej »

I kolejka PALF

I kolejka PALF

Rozgrywki XII edycji PALF rozpoczęły się od pojedynku juniorów Sokoła Pniewy z Błaszyk Team, w składzie którego występuje trzon ekipy PKS Orły…

Zobacz więcej »

Rusza PALF

Rusza PALF

Zobacz więcej »

PALF – zapisy

PALF – zapisy

13 listopada br zainaugurowana zostanie XII edycja Pniewskiej Amatorskiej Ligi Futsalu. Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do 4 listopada.…

Zobacz więcej »

Podsumowanie ligi

Podsumowanie ligi

W przerwie meczu Red Dragons miała miejsce uroczystość podsumowania tegorocznych rozgrywek PALF. Nagrody dla uczestników wręczał burmistrz…

Zobacz więcej »

PALF – ostatnia kolejka

PALF – ostatnia kolejka

Red Dragons U16 - Brudna Robota 5:0 FC HC - Turbo 6:3 Frankosoft - Osiedle 8:1 Red Dragons U16 - Nakacudzitsu 0:5 Armia Szeryfa - SCA Spacerowa 0:5

Zobacz więcej »

PALF XVII kolejka

PALF XVII kolejka

PALF XVII kolejka Nakacudzitsu - Brudna Robota 33:1 (14:1) Turbo - Red Dragons U16 6:4 (2:1) SCA Spacerowa - Osiedle 4:2 (1:0) FC HC - Armia…

Zobacz więcej »

Korzystając z tej strony akceptujesz zapisywanie plików cookies w przeglądarce.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

X