Wirtualne Pniewy

Przedszkolaki

Rady dla małej Zuzi

Drukuj PDF

Dziś przedszkolaki z Misia miały okazję uczestniczyć w niezwykle pouczającym, a zarazem radosnym przedstawieniu. Postać Lucka jest już dzieciom dobrze znana. Dziś towarzyszyły w nowych przygodach bohatera.

Więcej…

Jesienny spacer przedszkolaków

Drukuj PDF

Grupy Kaczuszek i Zajączków wraz z wychowawczyniami udały się na jesienną wyprawę do Dąbrowy. Ciekawą opowieścią uraczył maluchy Mirosław Czapracki. Dzieci poznały wiele sekretów przyrody, znają już doskonale oznaki nadchodzącej jesieni.

Więcej…

Szukając skarbów jesieni

Drukuj PDF

Wracające ze spaceru dzieci z oddziału przedszkolnego mieszczącego się w Szkole Podstawowej dumnie prezentowały znalezione w parku skarby jesieni. Z pewnością wykonane przez dzieci jesienne bukiety zachwycą rodziców.

Rekordowe mycie zębów

Drukuj PDF

Dziś przedszkolaki z Misia wzięły udział w ogólnopolskiej próbie bicia rekordu Guinessa polegającego na wspólnym myciu zębów o wyznaczonej porze. Dzieciaki przygotowały się do zadania znakomicie, a poobiednia pora sprzyjała kształtowaniu właściwych nawyków higieny jamy ustnej. Gratulujemy dzielnym maluchom.

>>Zapraszamy do fotogalerii<<

Dzień pełen atrakcji

Drukuj PDF

Dziś dla przedszkolaków przygotowano wiele atrakcji. Dzieci mogły uczestniczyć w koncercie muzycznym, a następnie z uwagą wsłuchiwały się w ciekawe przedstawienie Teatru pod Orzełkiem.

>>Zapraszamy do fotogalerii<<

Dobre słowa

Drukuj PDF

Przedszkolaki z Misia uczestniczyły dziś w pouczającym przedstawieniu. Z uwagą wsłuchiwały się w losy głównego bohatera. Jego życie zmieniło się na lepsze. Wystarczyło tylko pamiętać o podstawowych zwrotach grzecznościowych. Życzymy i Wam drodzy Czytelnicy radosnego dnia pełnego dobrych słów dookoła.

>>Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii<<

Próba gotowości

Drukuj PDF

Wielkie emocje towarzyszyły dziś maluchom uczestniczącym w próbnym alarmie przeciwpożarowym jaki miał dziś miejsce w Przedszkolu Miś. Gdy już dzieci upewniły się, że to na pewno tylko próbny alarm z uwagą słuchały opowieści dzielnych strażaków.

Więcej…

Wesołe koncertowanie

Drukuj PDF

Maluchy czuły się wspaniale na ostatnim kulturalnym spotkaniu. Dostarczyło ono maluchom wiele radości i pozytywnych emocji.

>>Zapraszamy do naszej fotogalerii<<

Przygody Zająców

Drukuj PDF

Nowe przedszkolaki z Zająców zaprzyjaźniły się już ze swoimi nieco bardziej doświadczonymi kolegami. Razem zdobywają nowe umiejętności i wiedzę. A wszystko w przyjaznej i pełnej miłości atmosferze...

>>Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii<<