Wirtualne Pniewy

Przedszkolaki

Wesołe koncertowanie

Drukuj PDF

Maluchy czuły się wspaniale na ostatnim kulturalnym spotkaniu. Dostarczyło ono maluchom wiele radości i pozytywnych emocji.

>>Zapraszamy do naszej fotogalerii<<

Przygody Zająców

Drukuj PDF

Nowe przedszkolaki z Zająców zaprzyjaźniły się już ze swoimi nieco bardziej doświadczonymi kolegami. Razem zdobywają nowe umiejętności i wiedzę. A wszystko w przyjaznej i pełnej miłości atmosferze...

>>Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii<<

Wesoła przygoda z Akademią Malucha

Drukuj PDF

Akademia Malucha to niezwykłe miejsce dla maluchów, w którym sprawowana jest opieka na dziećmi zarówno całodzienna, jak i na godziny. W barwnym i pełnym zabawek pomieszczeniu na ulicy Powstańców Wlkp. dzieci mile spędzają czas pod okiem fachowego personelu.

Więcej…

Apetyczne początki przedszkolaków

Drukuj PDF

Dziś kolejny dzień zajęć adaptacyjnych dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z przedszkolem. Dzieci uczestniczyły na razie we wspólnych zajęciach z rodzicami. Przedszkole nie wydaje się być wcale takie groźne. A wspólnie przygotowane kanapki smakowały wyjątkowo.

 

Więcej…

Czas rozstania

Drukuj PDF

Mali Wolontariusze z grupy Zajączków opuszczają mury przedszkola. Choć były łzy rozstania był też czas wspaniałej zabawy. Za sprawą niezwykle pomysłowych rodziców dziś w sali zagrał specjalnie dla dzieci zespół Power Activ. Z pewnością chwile przeżyte zapadną w sercach dzieci na długo.

Więcej…

Certyfikat dla Przedszkola Miś

Drukuj PDF

„W zdrowym ciele, zdrowy duch”- to powszechnie znane powiedzenie. 
Wiedzą o tym także przedszkolaki z „Misia”, które z ogromną ochotą, zapałem 
i zainteresowaniem przystąpiły do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej pod hasłem „Przedszkole w ruchu - ćwiczyć każdy może”. Koordynatorem przedsięwzięcia została Katarzyna Szałaj.
Głównym celem akcji było promowanie i zachęcanie do zdrowego, aktywnego stylu życia. W czasie trwania akcji przedszkolaki podejmowały szereg działań, zajęć i aktywności mających na celu rozwijanie kondycji fizycznej oraz rozwijanie umiejętności i pogłębianie wiedzy związanej z tym, jak być zdrowym, sprawnym, zadowolonym i pełnym energii przedszkolakiem.

Dzieci z przedszkola „Miś” miały szansę uczestnictwa w zajęciach aerobiku, odbyła się „Misiowa Olimpiada Sportowa” oraz budzące wiele emocji zajęcia sportowe z wybitnym bramkarzem „Red Dragons”- Panem Maciejem Foltynem.

Ponadto przedszkolaki regularnie wyjeżdżały na gimnastykę do Nojewa, gdzie pod czujnym okiem p.I.Kęsy wzmacniały kondycję fizyczną, sprawność, zwinność oraz uczyły się zdrowej rywalizacji i współpracy w zespole.

Na uwagę zasługuje też fakt, że w ramach akcji „Przedszkole w Ruchu” dzieci brały aktywny udział w programie „Akademia Zdrowego Przedszkolaka”
 oraz w „Akademii Reksia” (zajęcia sportowe pod okiem profesjonalnego trenera).
Ponadto w każdej z jedenastu grup przedszkolnych odbywały się zajęcia sportowe, gimnastyczne, gry i zabawy z piłkami, skakankami oraz różnymi przyrządami, które uatrakcyjniały codzienne ćwiczenia.
Dodatkowo dzieci z przedszkola „Miś” aktywnie spędzały czas na świeżym powietrzu, nie tylko z wychowawczyniami, ale także ze swoimi bliskimi. Odbywały się pikniki, gry i zabawy z rodzicami, „Dzień Mamy i Taty”, 
na którym oprócz występów artystycznych organizowano wiele aktywności angażujących przybyłych gości.

Dzięki współpracy i zaangażowaniu wszystkich nauczycieli przedszkola „Miś” udało 
się zrealizować kolejne zadania i osiągnąć zamierzone cele. Dzięki temu Minister Edukacji Narodowej przyznał tytuł „Przedszkola w Ruchu”.

 

Korowód radości

Drukuj PDF

Pod czujnym okiem wychowawców i Straży Miejskiej dzieci z przedszkola Miś przemaszerowały wczoraj ulicami miasta w barwnym korowodzie.

>>Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji<<

Superpingwiny w akcji

Drukuj PDF

Na zakończenie tegorocznej muzycznej podróży pełnej zagadek i tajemnic wystąpiła Kapela Superpingwinów. Maluchy mimo upału były oczarowane.

>>Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji<<

Nadchodzi czas rozstania

Drukuj PDF

Na osłodę rozstania z przedszkolem najlepsze są desery z Leonardo. Już niedługo większość dzieciaków obecnych na poczęstunku rozpocznie swą szkolną przygodę. Choć z pewnością będzie ciekawie to jednak żal opuszczać przytulne mury przedszkola.

>>Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii<<