PALFS – koniec rundy zasadniczej

Po 7 kolejkach drużyny sołeckie zakończyły rywalizację w rundzie zasadniczej.Tabela PALFS zostanie podzielona- w grupie mistrzowskiej rywalizować będzie Lubocześnica,Buszewo,Zamorze i Zajączkowo.
W drugiej grupie – o miejsca 5-8 walczyć będą:Koninek,Buszewko,Nojewo i Turowo.Drużyny w drugiej rundzie zachowują swoje zdobycze punktowe.

Zamorze – Zajączkowo 5:1 (1:1)
Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. W 15min. bramkę dla Zamorza strzelił
Wojtek Michalak, a w 18min. Damian Wojtkowiak dla Zajączkowa.
Druga połowa to popis strzelecki Marcina Gapika-2 bramki i Wojtka Michalaka-2 bramki.
Zamorze ma 11pkt. i awansowało na 3m. w tabeli.

Buszewko – Turowo 7:2 (3:1)
Pierwszą bramkę w 10min. dla Turowa zdobył Dariusz Beszterda.
Kolejne 7 strzelali już piłkarze z Buszewka.
W końcówce meczu drugą bramkę dla Turowa zdobył ponownie Dariusz Beszterda.

Buszewo – Koninek 2:1 (1:1)
Pierwsza połowa dzięki, bramkom Tobiasza Korbanka w 3min.
i Jakuba Boluefa w 13min, zakończyła się remisem. Druga połowa to przewaga Buszewa ale Koninek
traci tylko jedna bramkę po strzale Michała Bialika w 12min.
Koninek i Zajączkowo mają po 10 pkt. ale w meczu między tymi drużynami
lepsze było Zajączkowo i to Zajączkowo zajmuje 4miejsce po I rundzie.

Lubocześnica – Nojewo 13:1 (8:1)
Nojewo z jednym zawodnikiem na ławce rezerwowych było bez szans w meczu z Lubocześnicą.