3 pkt zostają jednak w Pniewach!

Sobotni mecz na orliku w Pniewach w rozgrywkach WZPN pomiędzy Akademią Piłkarską Reissa Pniewy a Wartą Międzychód przyniósł sporo emocji i zwrotów akcji. Akademia Piłkarska Reissa Pniewy po fenomenalnym początku i szybkim prowadzeniu 2:0, następnie rozluźniła się i  straciła 3 gole. Jednak nasi chłopcy walczyli do końca i gdy to Międzychód kilka minut przed końcem znowu prowadził 5:4, kunszt trenera Kliszkowiaka, odpowiednia taktyka i motywacja zawodników sprawiła, że Warta wyjeżdza z Pniew z niczym przegrywając w tym meczu 6:5.

BRAWO AKADEMIA PIŁKARSKA REISSA PNIEWY. Tym samym nasi chłopcy mają 2 miejsce w tabeli rozgrywek WZPN  i za tydzień u siebie podejmą  lidera z Tarnowa Podgórnego! Trzymamy kciuki!