Debry Pniew

Derby Pniew rozegrane pomiędzy Sokołem a PKS Orły rozstrzygnięto na korzyść Sokołów 5:2.

[1/16 Finału Pucharu Polski – strefa poznańska] PKS Orły Pniewy – Sokół Pniewy 2:5 (1:0)

Bramki dla Sokoła: Bartłomiej Graczyk x3, Marcin Chorzępa, Maciej Jandy

Rywalem w 1/8 będzie MKS Przemysław Poznań, z którym w poprzednim sezonie mierzyliśmy się w V lidze. Mecz rozegrany zostanie za 2 tygodnie, tj. 29.09.2021 r. w Pniewach. (Potencjalnych rywali w ćwierćfinale podamy pod koniec dnia, ponieważ dopiero rozpoczął się jeden z meczy).

Mecz zaczęliśmy bardzo źle. Po faulu Macieja Sołtysiaka w okolicach 10 minuty na Danielu Hajdukiewiczu sędzia podyktował rzut karny dla Orłów i usunął naszego obrońcę z boiska. Natomiast najbardziej doświadczony zawodnik gospodarzy (do ubiegłego sezonu reprezentujący nasze barwy) opuścił boisko z powodu kontuzji.

Zawodnik Orłów pewnie egzekwował rzut karny.

Do końca pierwszej połowy nie potrafiliśmy sobie poradzić z młodą i ambitnie grającą drużyną przeciwników.

Po przerwie wygrało doświadczenie zawodników Sokoła, którzy grając w „10” strzelili 5 bramek (w tym cztery z rzędu).

Rywale mecz również kończyli w „10” (pod koniec meczu).