Druga wygrana Reissików

Akademia Piłkarska Reissa Pniewy – Patria Buk  7:1 (2:1)

W drugiej kolejce ligowych zmagań gościliśmy Patrię Buk. Od pierwszych minut spotkania zawodnicy Akademii Reissa byli stroną przeważającą i mimo kilku dogodnych sytuacji na pierwszą bramkę trzeba było czekać do 20 minuty, a na listę strzelców wpisał się Bartek Pajor. Po niespełna 3 minutach było już 2:0 za sprawą Kuby Czepczyńskiego. W ostatnich minutach pierwszej połowy goście strzelają bramkę kontaktową i do przerwy mieliśmy wynik 2:1. W drugiej części gry przewaga Akademii Reissa cały czas rosła co przełożyło się na kolejne bramki. Hat-tricka ustrzelił Piotrek Staśkowiak, jedną bramkę dołożył Damian Przewoźny, a wynik meczu na 7:1 ustalił Rafał Szukała.

Kolejny mecz drużyna Roberta Kliszkowiaka rozegra 25 września z SPN Szamotuły. Zapraszamy!!!