Ligowe zwycięstwo młodych koszykarzy “Pniewiaka”

Pierwsze dwa mecze w tym sezonie “Pniewiacy” rozgrywali na wyjeździe. W minioną środę przyszedł czas na pierwszy ligowy pojedynek na własnym parkiecie. Niestety bez udziału publiczności.  Zmierzyli się w nim z zespołem “Korona” Zakrzewo. Miło nam poinformować, że to nasz zespół wyszedł z tego pojedynku zwycięsko. Już na początku meczu zyskali znaczącą przewagę. W szóstej minucie spotkania prowadzili już 29:7. Pierwsze trzy kwarty wygrali różnicą kilkunastu punktów. Odpowiednio 32-17, 21-12, 17-7. Niestety czwarta przegrana kwarta 16-18 pokazała, że “nigdy nie jest tak dobrze żeby nie mogło być lepiej”. Nie miała natomiast wpływu na końcowe, pewne zwycięstwo 86-54.