Niestety bez punktów

[IV liga Wlkp. – 14 kolejka] – Sezon 2018/2019
Sokół Pniewy – Polonia Leszno 0:3 (0:2)
Bramki: Kacper Robaczyński (11′, 59′), Artur Krawczyk (17′ karny)

Brak szczęścia oraz brak dwóch ważnych ogniw – nieobecnego, ale usprawiedliwionego kapitana Marcina Chorzępy i kontuzjowanego Bartłomieja Graczyka dały o sobie znać w tym meczu.

Pierwszą bramkę tracimy po rykoszecie. Bliski skutecznej interwencji był Aleksander Nowaczek, lecz niestety piłka wpadła do siatki. Kilka minut później piłkarz Polonii sprytnie zahaczył o ręce naszego bramkarza i sędzia podyktował rzut karny. Skutecznie egzekwował go Artur Krawczyk.

Trzecią tracimy słusznie po naszych błędach. Sami mieliśmy dwie bardzo dobre okazje. Piłka nie chciała jednak wpaść do bramki.

Teraz czeka nas w środę o 15:45 na Stadionie Miejskim w Pniewach mecz pucharowy z ligowym rywalem Wartą Międzychód. Trzy dni później udamy się do Ostrowa Wlkp. na mecz z Ostrovią. Początek meczu o godz. 15:00. Natomiast 3 listopada podejmiemy w Pniewach o 14:00 – Tarnovię Tarnowo Podgórne.