Brudna Robota-Turbo 4:4(1:2)
Armia Szeryfa – Nakacudzitsu 1:5 (0:2)
Red Dragons U16-Osiedle 4:1(2:0)
Frankosoft-SCA Spacerowa 2:4 (1:3)

Brudna Robota-Turbo Ostatnia drużyna z tabeli wzmocniła się dwoma młodszymi zawodnikami. W efekcie w pierwszej odsłonie Turbo przeważało, narażając się na nieliczne kontry ze strony Brudnej Roboty. Po jednej z takich kontr Aleksander Zaporowski wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Odpowiedź Turbo była zdecydowana. Najpierw Arkadiusz Koblański doprowadza do remisu, w w chwilę później Wojciech Hasior podwyższa wynik na 2:1. Początek drugiej odsłony to przewaga Brudnej Roboty,co potwierdzają zdobycze bramkowe. Najpierw wyrównuje Łukasz Bartkowiak, następnie na prowadzenie w wyprowadza swoją ekipę Arkadiusz Tonak. Końcówka spotkania przebiega bardzo wyrównanie. W efekcie mecz kończy się podziałem punktów.

Armia Szeryfa-Nakacudzitsu Obie drużyny przystąpiły do meczu w bardzo okrojonym składzie Armia Szeryfa z dwoma rezerwowymi, Nakacudzitsu bez rezerw. Nakacudzitsu po zdobyciu pierwszej bramki, zaczęła grać bardzo zachowawczo, oszczędzając siły. Rutyna i doświadczenie graczy Nakacudzitsu, sprawiła, że mimo gry bez zmiany kontrolowali przebieg całego spotkania strzelając jeszcze 4 bramki, tracąc 1. Bracia Skrzypczakowie, nie mogąc pogodzić się z decyzją sędziego, wyartykuowali to w niewybredny sposób, w efekcie zostali wyrzuceni za niesportowe zachowanie z boiska.

Red Dragons U16-Osiedle Młodzieżówka Red Dragons już w pierwszych sekundach meczu zdobyła bramkę. Cała pierwsza połowa przebiegała pod dyktando RD U16, które na przerwę schodziło z dorobkiem 2 bramek. Druga połowa kontrolowana była także przez młodzież RD. Patryk Oczkowski celnymi 2 trafieniami ustalił wynik spotkania na 4:1.

SCA Spacerowa – Frankosoft W pierwszej minucie wynik otwiera Artur Forysiak (SCA). Szybko zdobyta bramka ustawiła przebieg spotkania. Lider rozgrywek kontrolował cały przebieg meczu, zdobywając kolejne 3 punkty, przybliżając się tym samym do tytułu mistrzowskiego.