PALFS – V kolejka

Pierwsze spotkanie V kolejki PALFS rozpoczęło się od mocnego uderzenia. Buszewo nie dało szans Zamorzu,pokonując je 11:0.
Skutecznością strzelecką popisywali się Kamil Bździel-4 bramki i Wiktor Dziamski-zdobywca 3 bramek.
O drugim spotkaniu nie ma co wspominać. Ekipa Nojewa nie zebrała się, oddając mecz walkowerem na korzyść Buszewka.

Sztuka „ugrania” 2-cyfrowego wyniku nie udała się Lubocześnicy.Głównie za sprawą ambitnej postawy Zajączkowa i zbyt „krótkiej”ławki” rezerwowych tych ostatnich.
Wicelider rozgrywek pokonał przeciwników 9:3.
W ostatnim spotkaniu V kolejki Koninek wypracował sobie przewagę w pierwszej połowie. Przebudzenie Turowa nastąpiło w drugiej odsłonie spotkania, kiedy zniwelowało przewagę do jednej bramki. Końcówka należała jednak do lepiej dysponowanego w tym dniu Koninka, który ostatecznie pokonał Turowo 4:2.
Na przedzie tabeli bez zmian- liderem jest Buszewo, tuż za nim Lubocześnica.