Pechowa kolejka

Wszystkie nasze drużyny, które biorą udział w rozgrywkach ligowych poniosły wczoraj i dziś porażki.
Natomiast żacy mają za sobą pierwszy z cyklu czterech turniejów, które od tego sezonu odbywają się w formie zabawowej bez prowadzania jakichkolwiek klasyfikacji.
[7 kolejka – Rbsport.pl „V liga” – gr. 2 | Sezon 2020/2021] Przemysław Poznań – Sokół Pniewy 3:0 (1:0)
Kolejny mecz na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Poznaniu i kolejna porażka.
Zaczęło się od utraty bramki z rzutu wolnego. Mimo gorszej gry niż przed tygodniem u siebie, mieliśmy w drugiej połowie niemal 100% sytuację na doprowadzenie do stanu 1:1. Bartosz Werbski przegrał jednak pojedynek z bramkarzem gospodarzy.
Drugą bramkę tracimy na początku drugiej godziny meczu (kilka minut po tym jak mogło być 1:1), a trzecią w ostatnich minutach.
Przed nami kolejne spotkanie ligowe, w sobotę o 16:00 na Stadionie Miejskim w Pniewach podejmiemy Promień Krzywiń.
[2 kolejka – Poznań: III liga okręgowa D2 Młodzik – gr. 2 | Sezon 2020/2021] Sokół Pniewy – Warta Sieraków 3:5
Druga kolejka, ale dopiero pierwszy mecz tej grupy w sezonie. Zaległy wyjazdowy mecz z 1 kolejki (UKS Dwójka Szamotuły) rozegrany zostanie 23.09.2020 r.
[2 kolejka – Poznań: II liga okręgowa E2 Orlik – gr. 1 | Sezon 2020/2021] Warta Międzychód – Sokół Pniewy 8:4
Po zeszłotygodniowym wysokim zwycięstwie u siebie, tym razem przyszła wyjazdowa porażka.