Pechowa końcówka

PECHOWE ZAKOŃCZENIE SEZONU NA STADIONIE W PNIEWACH !!!

Dziś na Stadionie Miejskim w Pniewach gościliśmy bardzo dobrze spisującą się w Wielkopolskiej Lidze Wojewódzkiej Kobiet drugą w tabeli drużynę Lejdis Luboń. Nasze dziewczyny podeszły do tego spotkania bardzo rozważnie.
Założenia przedmeczowe trenera Krzysztofa Kieliana zostały wykonywane stu procentowo.
Zaskoczone podopieczne Pani trener Anny Jankowskiej popełniały błędy, które nasze zawodniczki nie wykorzystały. Pierwsza połowa to gra z jednej jak i z drugiej strony na remis i takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona spotkania. Druga połowa to ataki przeprowadzone przez obie ekipy.
Końcówka spotkania to pechowe stracone dwie bramki, które przyniosły dla naszych gości ostatecznie trzy punkty i zwycięstwo 0:2 Po meczowym komentarzu możemy pochwalić podopieczne trenera Krzysztofa Kieliana za zaangażowanie, mądrą grę
oraz za walkę do końca spotkania.
W dzisiejszej grze nasze dziewczyny nie zasłużyły na taki wynik.

BRAWO WY !!!

PKS ORŁY GIRLS PNIEWY
& LEJDIS LUBOŃ 0-2 (0-0)

Za tydzień w niedzielę 10.11.2019 o godzinie 18.30
przy ul.Bułgarskiej zagramy ostatnie spotkanie w rundzie Jesień 2019 z LECHEM POZNAŃ.

UDANE ZAKOŃCZENIE SEZONU MŁODZIKÓW !!!

W ostatnim spotkaniu mistrzowskim nasza drużyna Młodzików Starszych prowadzona przez trenera Wojciecha Michalaka gościła drużynę lidera grupy Błękitnych II Wronki. Nasza drużyna od początku do końca meczu rozegrała bardzo dobry mecz założenia przed meczowe trenera były wykonane prawie w stu procentach. Drużyna gości nie była przygotowana na taką grę z naszej strony i popełniała sporo błędów.
Wynik końcowy to nie przypadek z naszej strony tylko mądra i zaangażowana gra.
W końcowej klasyfikacji Orły zajęły trzecie miejsce.