Pierwsza połowa to za mało

[IV liga Wielkopolska – 12 kolejka] – sezon 2018/2019

Sokół Pniewy – Polonia Kępno 2:4 (0:0)
Bramki: Bartłomiej Graczyk (74′), Mateusz Łowigus (86′) [Sokół] – Michał Górecki, Piotr Cierlak i Łukasz Walczak x2 [Polonia]

Pierwsza połowa była wyrównania z obu stron, lecz żaden z zespołów nie stworzył sobie poważniejszej sytuacji do zdobycia bramki. Jedyną godną uwagi sytuacji był początek meczu, gdzie piłka niestety dla nas tylko odbiła się od wewnętrznej strony słupka i wyszła w pole bramkowe.

Między 51, a 58 minutą tracimy trzy bramki po akcjach rozegranych z dośrodkowań rywali. Na pierwszą bramkę dla nas czekamy do 74 minuty i zdobywa ją etatowy strzelec Bartłomiej Graczyk. Nadzieje na remis daje Mateusz Łowigus.

Szybko jednak nadzieja prysła, ponieważ po wznowieniu gry od środka przez rywali, w kilkadziesiąt sekund ustalają oni rezultat spotkania.

Za niecałe już 4 dni, w środę o 16:15 podejmiemy w 1/16 finału okręgowego Pucharu Polski – trzecioligowy Lech II Poznań. Potem w sobotę o godz. 15:00 zawitamy do Krobii, gdzie spotkamy się z miejscową Krobianką.