Pniewska Amatorska Liga Sołectw

Buszewko – Zamorze  4:4
Od 4:0 do 4:4 Pierwsza połowa meczu i początek drugiej należały do Buszewka. W 3min i 4min. bramki strzelał Hubert Kosicki. W 10 min. Jakub Rosada podwyższył wynik na 3:0 dla Buszewka. Zamorze często kontratakowało, ale w bramce Buszewka świetnie spisywał się Mateusz Kwiatkowski. Na początku drugiej połowy Zamorze traci 4-ą bramkę po strzale Fabiana Steerboka. Na 13 min. przed końcem meczu Zamorze zaczyęło odrabiać straty. Po bramkach Wojciecha Michalaka, Marcina Gapika i Dariusza Wernera. W ostatniej minucie bramkę na 4:4 zdobył Wojciech Michalak.

Nojewo – Turowo 7:3
Po pierwszej wyrównanej połowie na tablicy wyników widniał remis 2:2( po 2 bramkach Dariusza Beszterdy z Turowa i Szymona Skrzypka oraz Kamila Wieczorka z Nojewa). Druga połowa przebiegałą pod dyktando młodych piłkarzy z Nojewa, w efekcie czego
trzy bramki zdobył Daniel Januchowski i dwie Macieja Olecha.

Lubocześnica – Koninek 7:2
Po pierwszej połowie było tylko 2:1 dla Lubocześnicy. W drugiej odsónie Lubocześnica kontrolowała grę i zdobyła kolejne bramki.
Strzelcy bramek: Sławomir Szmyt-2, Bartosz Ochla-1, Marcin Piasek-1 Krzysztof Roj-1, Kamil Ciszak-1, Przemysław Marciniak-1
Dla Koninka: Jakub Waśkowiak-2

Buszewo – Zajączkowo 5:0 walkower
Być może zmiana terminu sprawiła, że trzecia drużyna PALFS nie skompletowała składu na sobotnie spotkanie z Buszewem.
W efekcie Zajączkowo musiało oddać mecz walkowerem, a wicelider bez wysiłku zainkasował trzy punkty.