Podsumowanie rundy jesiennej PKS Orły

W piątek w Restauracji Zacisze odbyło się podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu klubu PKS Orły Pniewy.

>> Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji <<

 

PODSUMOWANIE SEZONU JESIEŃ 2019 DRUŻYN PKS ORŁY PNIEWY Z KOORDYNATOREM SPORTOWYM JAROSŁAWEM CICHYM

RUNDA JESIENNA NA MEDAL

Sezon 2019/2020 rozpoczęliśmy Obozem Przygotowawczym do sezonu w Sierakowie przez tydzień nasi zawodnicy (Juniorzy, Trampkarze oraz Młodziki). Każda z grup na tygodniowym obozie rozegrała kilka spotkań kontrolnych a po przyjeździe trenowała już na obiektach w Pniewach (boisko główne oraz boisko Orlik). Zarząd PKS Orły Pniewy na Sezon 2019/2020 wystawił trzy drużyny w rozgrywkach prowadzonych przez WZPN i jedną drużynę żeńską w rozgrywkach Wielkopolskiej Lidze Wojewódzkiej Kobiet. Drużyny biorące udział w rozgrywkach prowadzonych przez WZPN rozegrały spotkania mistrzowskie w systemie Jesień 2019 i Wiosna 2020 (mecz i rewanż) natomiast drużyna dziewcząt rozgrywa spotkania w systemie Jesień-Wiosna.

Juniorzy Starsi (I liga okręgowa B2 Junior Młodszy) w tej grupie oprócz naszej drużyny brały udział kluby: GAP Grodzisk WLKP., Warta Międzychód, Obra Zbąszyń, NAP Nowy Tomyśl. Nasza drużyna w ośmiu spotkaniach zdobyła 21 punktów tracąc zaledwie 3 punkty.

DOM – 9 punktów zdobytych na (4 spotkania) – 3 punkty stracone na (4 spotkania)

WYJAZD – 12 punktów zdobytych na (4 spotkania) – 0 punktów straconych na (4 spotkania)

Natomiast na osiem spotkań zdobyli 66 bramek (co daje to na spotkanie) – 8,25 bramki

tracąc 14 bramek (co daje to na jedno spotkanie) – 1,75 bramki.

DOM – 40 bramek zdobytych (4 spotkania) – 10 bramek – 9 bramek straconych – 2,25 bramki

WYJAZD – 26 bramek zdobytych (4 spotkania) – 6,5 bramki – 5 bramek straconych – 1,25 br.

Wyniki spotkań rozegranych w sezonie jesiennym:

GAP GRODZ.WLKP. – ORŁY (1-5 ; 2-8 )

WARTA MIĘDZYCHÓD – ORŁY (3-8 ; 2-8 )

OBRA ZBĄSZYŃ – ORŁY (0-9 ; 0-20 )

NAP NOWY TOMYŚL – ORŁY (5-4 ; 1-4 )

W tabeli nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce zdobywając MISTRZA JESIENI.

Minuty rozegrane na boisku oraz ilość zdobytych bramek przez zawodników:

90 minut meczu x 8 spotkań = 720 minut – 100%           (  + 1br. Samobójcza  )

NAZWISKO IMIĘ MIN BR NAZWISKO IMIĘ MIN BR
BALCEREK MIKOŁAJ 363 4 PIECHOCKI KONRAD 25
CHOŁDRYCH BARTŁOMIEJ 387 PIETRZAK ALEKSANDER 401 2
CHOŁDRYCH DOMINIK 207 PISZCZAŁA RADOSŁAW 20
FERRO TOBIASZ 360 1 RYBARCZYK SYLWESTER 656 6
FORNALIK PIOTR 321 5 SZORCZ KACPER 720 8
HOŁY KONRAD 603 1 SZWEDT BARTOSZ 284 1
JARNUT DAWID 425 4 SZYMAŃSKI DAWID 138
KOWALCZYK MIŁOSZ 640 8 TOMALA JAKUB 675
KOZAK ALEKSANDER 20 2 WESOŁY KACPER 600 19
MICHALAK MACIEJ 310 5 WAJMAN JAKUB 686

 

Trampkarze Starsi (II Liga Okręgowa C1 Trampkarz Starszy) w grupie uczestniczyło z naszą drużyną pięć zespołów: Sokół Rakoniewice, OSiR Lwówek, GKS Dopiewo,TSG Kamieniec.

Trampkarze w ośmiu spotkaniach zdobyła 22 punkty tracąc 2 punkty.

DOM – 10 punktów zdobytych oraz 2 punkty stracone

WYJAZD – 12 zdobytych i 0 straconych

Bramek w ośmiu meczach zdobyli 47 (co daje to na spotkanie) 5,87 bramki tracąc 8 (1 br.)

DOM – 27 bramek zdobytych (4 spotkania) – 6,75 br. straconych 6 br. (1,5 br.)

WYJAZD – 20 zdobytych (4 spotkania) – 5 br. straconych 2 br. (0,5 br.)

Wyniki spotkań jesiennych (mecz i rewanż)

SOKÓŁ RAKONIEWICE – ORŁY ( 0-6 ; 3-3 )

OSiR LWÓWEK – ORŁY ( 1-2 ; 2-6 )

GKS DOPIEWO – ORŁY ( 0-2 ; 0-4 )

TSG KAMIENIEC ( 1-10 ; 1-14 )

Obecność na spotkaniach mistrzowskich oraz ilość zdobytych bramek przez zawodników. W tej grupie są zmiany „hokejowe” czyli 8 spotkań = 100 % obecności.

NAZWISKO IMIĘ X BR NAZWOISKO IMIĘ X BR
ANDRZEJAK KAMIL 1 MARKIEWICZ JAKUB 8 2
BANACH PIOTR 3 OLSZOWSKI OLIWIER 7 1
CIESIELSKI ALEKSANDER 7 1 PICHOCKI KONRAD 7 1
GAWARECKI ALAN 2 PISZCZAŁA RADOSŁAW 8 11
HAŁADUDA KACPER 4 PUCEK IGOR 6 3
HAŁADUDA OSKAR 4 STARKOWSKI HUBERT 7
HIRSZFELD BARTOSZ 6 STEFAŃSKI SZYMON 2
KAPELA OSKAR 7 SZCZECHOWIAK ERYK 4
KLATKIEWICZ HUBERT 8 5 SZUKAŁA SZYMON 6 1
KOZAK ALEKSANDER 8 6 WYLEGAŁA PIOTR 7
KRAJWESKI NIKODEM 8 14 ŻELAZKO BARTOSZ 7
MUSIAŁ MIŁOSZ 7 2 FORNALIK PIOTR 1

 

Drużyna trampkarzy starszych zajęła pierwsze miejsce i zdobyli Mistrza Jesieni.

 

 

Młodzicy Starsi ( II Liga Okręgowa D1 Młodzik Starszy) grupa liczyła z tym sezonie też pięć drużyn licząc naszą ekipe. W rozgrywkach uczestniczyły zespoły takie jak: Kłos Gałowo, Champions Rokietnica, Orlik Kaźmierz oraz Błękitni II Wronki.

Młodziki też w ośmiu rozegranych spotkań zdobyli 13 punktów a stracili 11 punktów.

DOM – 7 zdobytych i 5 straconych punktów.

WYJAZD – 6 zdobytych oraz 6 straconych punktów.

Bilans bramkowy to w ośmiu spotkaniach zdobyli 22 bramki (2,75 br.) a stracili 36 bramek (4,5 br.)

DOM – 13 zdobytych (na 4 spotkania) – 3,25 straconych 14 (3,5 br.)

WYJAZD – 9 zdobytych (na 4 spotkania) – 2,25 straconych 22 (5,5 br.)

Wyniki spotkań jesiennych (mecz i rewanż)

KŁOS GAŁOWO – ORŁY (1-3 ; 3-5 )

CHAMPIONSC ROKIETNICA – ORŁY (2-5 ; 0-4 )

ORLIK KAŻMIERZ – ORŁY (14-1 ; 9-2 )

BŁĘKITNI II WRONKI – ORŁY (5-0 ; 2-2 )

Obecność na spotkaniach jest na takich samych zasadach jak trampkarze, czyli 8 spotkań =100% obecności oraz ilość zdobytych bramek.

NAZWISKO IMIĘ X BR NAZWISKO IMIĘ X BR
ANDRZEJAK KAMIL 7 1 MLECZAK DANIEL 8
ELSNER MIKOŁAJ 7 NAPIERAŁA SEBASTIAN 8 2
FELIKSIAK GABRIEL 8 2 PIECHOCKI KSAWERY 4 1
GARCZYK MIKOŁAJ 8 PUPKA WOJCIECH 8
JANKOWIAK DARIUSZ 8 RÓŻEWICZ KRZYSZTOF 8 6
JANKOWSKA ZUZANNA 8 SOLOCH JAKUB 5 1
JĘDRUSIK IGOR 8 ZABOROWSKI ADRIAN 2
KSOŃ KACPER 8 ZAJAS NIKODEM 8
LAMCHA JAKUB 8 ZIELONACKI PATRYK 7 4

 

Młodzicy w rundzie jesiennej zdobyli trzecie miejsce w tabeli.

 

 

 

 

 

Drużyna Żeńska (Wielkopolska Liga Wojewódzka Kobiet) w tej grupie rozgrywkowej występuje 11 drużyn i sezon jest podzielony na Jesień 2019 i Wiosnę 2020 (mecze rewanżowe).W lidze występują następujące zespoły : Polonia Leszno , Grom Czacz , Grom II Wolsztyn , LFA Turek , GOS Kożmin Wlkp. , Amicus Mórka , Lejdis Luboń , Lech FA Poznań , KA4 Respect II Krobia , Juna Trans II Stare Oborzyska.Nasza kadra dziewczyn rozegrała w rundzie jesiennym z 10 spotkań 9 (mecz 8.kolejki z Juna Trans zostanie rozegrany w rundzie wiosennej).Dziewczyny w 9 spotkaniach zdobyły 12 punktów tracąc 15 punktów.

DOM – 6 punktów zdobytych i straconych 3 punkty (w trzech spotkaniach)

WYJAZD – 6 punktów zdobytych i 12 straconych (w sześciu spotkaniach)

Bramek zdobyły 9 (1 br. na mecz) i straciły 22 (2,44 na mecz)

DOM – 2 zdobyte (0.66 br. na trzy mecze) i stracone 2 bramki (0,66 na trzy mecze)

WYJAZD – 7 zdobytych (1,16 na sześć spotkań) i straconych 20 (2,22 na sześć spotkań)

Wyniki spotkań jesiennych:

POONIA LESZNO – ORŁY 2-3

GROM CZACZ – ORŁY 2-0

GROM II WOLSZTYN – ORŁY 3-1

LFA TUREK – ORŁY 3-0

GOS KOŻMIN WLKP. – ORŁY 2-3

ORŁY – AMOCUS MÓRKA 1-0

JUNA TRANS II STARE OBORZYSKA – ORŁY (PRZEŁOŻONY)

ORŁY – LEJDIS LUBOŃ 0-2

LECH FA POZNAN – ORŁY 8-0

ORŁY – GOS KOŻMIN WLKP. 1-0

Obecność na meczach oraz ilość zdobytych bramek przez zawodniczki:

9 spotkań rozegranych = 100% obecności

NAZWISKO IMIĘ X BR NAZWISKO IMIĘ X BR
BANACH JULIA 8 1 PIECHOWIAK WERONIKA 8
DAVID KORNELIA 4 ŻELAZKO NATALIA 8
DURKIEWICZ KAROLINA 9 JANKOWIAK ZUZANNA 9 1
JANELT JULIA 9 ZDANKIEWICZ MARTA 7
KUBIAK MARTYNA 7 GAŁĘŻEWSKA MAŁGORZATA 4 2
NOWAK AGNIESZKA 8 MACIEJEWSKA BARBARA 3
PUSTKOWIAK MAJA 9 1 SKOWROŃSKA ANGELIKA 4
PUSTKOWIAK MARTYNA 9 4

 

W tabeli nasza drużyna zajmuje 5.miejsce, ale klasyfikacja może się zmienić, gdyż są do rozegrania wiele spotkań oprócz naszego meczu z rundy jesiennej.

Miłą wiadomością było powołanie naszej zawodniczki Zuzanny Jankowiak na konsultacje Kadry U-14 WZPN , która odbyła się 16/17.11.2019 roku.

Musimy jeszcze dodać, iż posiadamy piątą drużynę „Skrzaty”, którzy regularnie trenują na zajęciach co tygodniowych. Najmłodsi kadeci piłki nożnej na razie trenują, gdyż będą zgłoszeni do rozgrywek w sezonie 2020/2021. Zainteresowanie tą grupom jest ogromne co widać to na treningach.

W ramach współpracy naszej z Klubem Red Dragons Pniewy nasi Juniorzy oraz Trampkarze reprezentują Dragonsów w Eliminacjach do Pucharu Polski w Futsalu ( U-14 i U-16 )

 

Zarząd PKS ORŁY PNIEWY serdecznie dziękuje Burmistrzowi Gminy Pniewy za wsparcie finansowe w roku 2019. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do Firmy Postęp naszego głównego sponsora. Również serdeczne podziękowania kierujemy dla naszych pozostałych sponsorów: Zakład Remontowo-Budowlany Jerzy Górny, Solez Sp. z o.o., Arbis Łukasz Winiaszewski, Auto Prestige Piotr Elsner, Usługi Dekarsko-Blacharskie Tomasz Sznytka, Łukasz Białas, Truck Import Eksport Piotr Balcerek, Złom Produkcyjny Ryszard Matuszak, Auto Części R.R.Kudlińscy, Geodezja Andrzejewski Pniewy, Jan Błaszyk oraz Miłorząb Piotr Wieczorek, Firma Michałowski.

Dziękujemy wszystkim rodzicom zawodników i zawodniczek, działaczom naszego klubu, kibicom, bo bez waszego dopingu nie było by takiej miłej atmosfery na meczach i takich wyników.

No i nie możemy zapomnieć o naszych trenerach i zawodnikach i zawodniczkach, którzy reprezentowali nasze barwy klubowe i za osiągnięte wyniki.

Opracował: Koordynator sportowy Jarosław Cichy

 

Korzystając z tej strony akceptujesz zapisywanie plików cookies w przeglądarce.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

X