Powrót na ligowe parkiety

Po prawie miesięcznej przerwie, spowodowanej między innymi zimowymi feriami, do rozgrywek ligowych wrócili młodzi koszykarze UKS “Pniewiak”. W miniony piątek rozegrali wyjazdowe spotkanie w Tarnowie Podgórnym. Niestety nasi zawodnicy postanowili przerwę w rozgrywkach wydłużyć sobie jeszcze o dodatkowe 20 minut. Wysoko przegrane pierwsze dwie kwarty 6:22 i 12:30 miały duży wpływ na dalszy przebieg spotkania. Wygrana trzecia i nieznacznie przegrana czwarta część meczu pokazały, że nawet z przeciwnikiem o dużo lepszych warunkach fizycznych można nawiązać równorzędną walkę. W całym spotkaniu jednak zdecydowanie lepsi okazali się gospodarze wygrywając 96:54.