Pewne zwycięstwo Smoków

Red Dragons Pniewy – Unisław Team Futsal 5:2 (1:1)

Spodziewaliśmy się dziś trudnej przeprawy w meczu Red Dragons przeciwko Unisław PBDI Team i takowa była dzisiejszego wieczora. Pniewianie zaatakowali z dużym impetem i dość szybko po trafieniu Łukasza Frajtaga objęli prowadzenie 1:0. Odpowiedź gości była jedna natychmiastowa i po prostym błędzie w obronie mieliśmy remis 1:1. Mimo dużej przewagi pniewian, wielu dogodnych sytuacji nie udało się wykorzystać, do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po zmianie stron sygnał do ataku dał Adrian Skrzypek a kolejnego gola zdobył najmłodszy na boisku Dawid Kliszewski. Wydawało się, że dwubramkowe prowadzenie uspokoi nieco grę i pozwoli spokojnie kontrolować boiskowe wydarzenia jednak unisławianie zdobyli bramkę kontaktową na 3:2. Na szczęście w końcówce meczu Patryk HołyMichał Roj dopełnili formalności ustalając rezultat 5:2. Tym samym Smoki zainkasowały kolejne trzy punkty w rozgrywkach I ligi. Najbliższe dwa pojedynki to prawdziwy sprawdzian umiejętności dla podopiecznych Łukasza Frajtaga, którzy zagrają kolejno w Gdańsku a następnie w Toruniu.