Pierwsze zwycięstwo w ekstraklasie. Gratulujemy!

Pniewy miasto moje a w nim? FUTSAL !

Pewnych rzeczy w życiu nie da się kupić ani przeliczyć na pieniądze. Każdy kto był dziś na hali na pewno potwierdzi to na pozór banalne stwierdzenie. Red Dragons przy ogromnym wsparciu swoich fanów pokonał faworyzowany zespół GAF Jasna Gliwice 3:1 (1:0). Przed rozpoczęciem spotkania Przewodniczący Komisji Futsalu i członek zarządu PZPN, Pan Kazimierz Greń, wręczył wraz z przedstawicielem WZPN Michałem Chojarą na ręce Prezesa okazały puchar, za wygranie I ligi grupy północnej. Później gwizdek sędziego rozpoczął emocjonujące zawody. Pierwszą historyczną bramkę dla Smoków zdobył Michał Ozorkiewicz, po przerwie ten sam zawodnik podwyższył na 2:0. Goście byli momentami zupełnie zagubieni na boisku i jakby przytłoczeni atmosferą panującą na hali. W końcówce zarysowała się co prawda przewaga gliwiczan, jednak niesamowite umiejętności zaprezentował Maciej Foltyn. Bramkarz mający bagaż doświadczeń ekstraklasowych, pokazał również, że potrafi strzelać gole i cieszyć się z nich w niekonwencjonalny sposób. Na niespełna 3 minuty przed końcem, gola na 3:1 zdobył Denys Diemishev i ustalił rezultat tego meczu.

>>Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii<<

Zawodnicy i kierownictwo klubu pragną podziękować wszystkim obecnym na hali za przybycie i współtworzenie widowiska.