Red Dragons Pniewy wygrywa ?wojnę? z KGHM Euromaster Chrobry Głogów

Terminologia militarna w tym przypadku nie jest chyba przesadą. Od pierwszych minut do samego końca toczyła się prawdziwa boiskowa wojna. Niesieni dopingiem swoich fanów pniewianie dzielnie walczyli z doświadczonym rywalem. Jeszcze nie tak dawno, tacy zawodnicy jak Adrian Skrzypek, Patryk Hoły czy Adam Wachoński, z trybun dopingowali braci Pieczyńskich czy Daniela Lebiedzińskiego. Dziś ci sami młodzi ludzie mogli stanąć oko w oko z niedawnymi idolami i zdobyć bramki w tym pojedynku. Mecz miał na pewno kilku bohaterów, ale kapitalne spotkanie rozegrał Dominik Solecki, zdobywca dwóch goli, który dorzucił do tego dwie asysty. Do przerwy wynik na tablicy wskazywał 2:2, po zmianie stron dominacja Smoków rosła z minuty na minutę. Przy rezultacie 5:2, trener Tomasz Trznadel zagrał z lotnym bramkarzem, jednak goście trafili w tym elemencie tylko raz. W ostatnich sekundach wspomniany Adam Wachoński ustalił rezultat na 6:3. W pierwszej odsłonie gospodarze nie wykorzystali jeszcze dwóch przedłużonych rzutów karnych, wówczas zwycięstwo mogło być bardziej okazałe. Kolejne spotkanie już w piątek, Red Dragons wyjeżdża na trudny teren do Gliwic.