Udane otwarcie Smoków

Znakomite rozpoczęcie sezonu I ligi w wykonaniu pniewskich Smoków, którzy pokonali dziś AZS Warszawa 3:1. Znakomita frekwencja na trybunach, głośny doping a przede wszystkim świetna gra w wykonaniu gospodarzy, którzy imponowali w tym meczu kulturą gry.

Widać było od pierwszych sekund ogromne zaangażowanie młodego zespołu prowadzonego przez trenera Łukasza Frajtaga. Do przerwy Red Dragons prowadził 1:0 po trafieniu Szymona Piaska i można śmiało napisać, że w pełni zasłużenie.

Po zmianie stron ambitni goście zagrali dużo lepiej, jednak po znakomitej akcji całego zespołu Patryk Hoły podwyższył na 2:0. Wówczas warszawianie postawili na zdecydowany atak i nadziewali się na groźne kontry. Po jednej z nich kapitalnie w sytuacji sam na sam zachował się debiutujący Adrian Skrzypek i na tablicy widniał rezultat 3:0. Akademicy zdołali trafić do bramki Macieja Foltyna, ale była to tylko bramka honorowa. To dopiero jednak początek sezonu i trudno wyciągać jakiekolwiek wnioski, jednak bardzo licznie zgromadzona widownia na pewno się nie nudziła tego wieczoru. Kolejny pojedynek Smoki rozegrają już za tydzień w Unisławiu.