Zabrakło sekundy

Niestety zabrakło szczęścia. Przegrywamy 1:2 w ostatniej sekundzie meczu. Ale i tak…. Red Dragoooooooooons Pnieeeeeeeewy!!!!!!!!!!

Dramat…

Na minutę przed końcem spotkania z FC Toruń prowadziliśmy 1:0, jednak goście najpierw doprowadzili do remisu, a równo z końcową syreną zdobyli gola na wagę zwycięstwa. Hala pełna kibiców, specjalna mata, futsalowe święto, tak to wyglądało, niestety sport bywa okrutny. Przystąpiliśmy do tego pojedynku osłabieni brakiem grającego trenera Łukasza Frajtaga, Macieja Foltyna i Piotra Błaszyka. Mimo to młodzi następcy spisywali się znakomicie, skutecznie realizując strategię szkoleniowca. Pierwsze dziesięć minut powinno zakończyć się trafieniem, ale obchodzący tego dnia urodziny Nicolae Neagu nie dał się pokonać. Goście zaczynali za to poczynać sobie coraz śmielej na parkiecie, ale do przerwy bramek nie było. Po zmianie stron torunianie przejęli inicjatywę, ale doskonale w bramce spisywał się Łukasz Błaszczyk. Nasi zawodnicy starali się kontratakować i po jednej z takich akcji, sprytnie uderzył Adrian Skrzypek, wprawiając w stan euforyczny rzeszę pniewskich kibiców. O tym co wydarzyło się w końcówce tego meczu napisaliśmy już wszystko. Remis byłby na pewno sprawiedliwszym wynikiem, ale tak to czasem bywa. Na pochwałę zasługują na pewno nasi fani, którzy po raz kolejny pokazali, że nie ilość często jest najważniejsza, ale jakość. Tak głośno dawno nie było, być może dodatkową mobilizację wyzwoliła obecność małej grupy fanów z Torunia. Sytuacja w tabeli mocno się skomplikowała, na naszą niekorzyść, jednak ?dopóki piłka w grze, gra się do końca? jak nasi dzisiejsi gości, którym gratulujemy zwycięstwa.