Smoki wygrywają

Zadanie wykonane! W Wielką Sobotę pokonujemy P.A. Nova Gliwice 5-3 (3-0) w meczu 28. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy i dopisujemy kolejne 3 punkty do ligowego dorobku. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Piotr Błaszyk, Adrian Skrzypek (dwie), Gracjan MiałkasPatryk Hoły.

W Wielką Sobotę w Pniewach podejmowaliśmy ostatnią drużynę w tabeli czyli PA Nova Gliwice. Takie spotkanie nigdy nie należą do przyjemnych, dlatego cieszą zdobyte trzy punkty mimo, że styl pozostawia wiele do życzenia.
Wynik spotkania dość szybko otworzył Piotr Błaszyk, a szybko drugiego gola dorzucił Adrian Skrzypek. Jeszcze przed przerwą gola na 3:0 zdobył Gracjan Miałkas i z takim wynikiem drużyny schodziły do szatni.

Po zmianie stron bardzo szybko bramkę zdobył Patryk Hoły i zanosiło się na pogrom. W tej samej minucie po golu samobójczym goście zaliczyli trafienie na 4:1, a Adrian Skrzypek z rzutu karnego pokonał Gremzę. Wynik dość długo nie ulegał zmianie, ale w końcówce to gliwiczanie zdobyli jeszcze dwa gole, a konkretnie Słowak Patrik Zatović i tym samym spotkanie zakończyło się wynikiem 5:3.

Dopisujemy sobie kolejne trzy punkty i co ważne było to siódme zwycięstwo z rzędu w naszej hali. Teraz nastąpi dłuższa przerwa, na mecze Reprezentacji Polski.

RED DRAGONS PNIEWY – P.A. NOVA GLIWICE 5-3 (3-0)

BRAMKI: BŁASZYK 4, SKRZYPEK 9, 22 (K), MIAŁKAS 12, HOŁY 21 – SKRZYPEK 22 (SAM), ZATOVIC 38, 38