Sokół dziś przegrywa

15 kolejka V ligi RED-BOX gr. 1 – sezon 2019/2020
Sokół Pniewy – Pogoń Łobżenica 0:1 (0:1)
Bramka: Kamil Wisiorek (31′)

Statystyki nie grają, liczy się to co wpada do bramki. Wygrał zespół tego dnia skuteczniejszy. Paradoksalnie więcej sytuacji stworzyliśmy sobie w drugiej połowie, ale to w pierwszej części mieliśmy więcej tzw. „100%” okazji na bramkę.

Gościom wystarczyło wykorzystanie jednej z kilku (w tym trzech naprawdę poważnych) sytuacji jakie mieli w pierwszej części gry.

Mecz okazał się także pechowy dla aż czwórki naszych graczy, którzy zakończyli go z kontuzjami.

W drugim tygodniu lutego seniorzy jako zespół powrócą do zajęć. Natomiast indywidualnie zgodnie z zaleceniem trenera mają przygotowywać się już kilkanaście dni wcześniej.

Okres przygotowawczy to 5-6 sparingów m.in. z Płomieniem Przyprostynia czy Błękitnymi Wronki. Nie wszystkie jeszcze są domknięte, ponieważ trwają rozmowy zarówno z zespołami IV ligi jak i pozostałych grup V ligi.

Planowy start rundy wiosennej to 14 marca 2020 r.