Sokół Pniewy – Olimpia Koło 4:1

[IV Liga Wlkp.] – 7 kolejka
Sokół Pniewy – Olimpia Koło 4:1 (0:1)
Bramki: Mateusz Łowigus (57′), Marcin Chorzępa (70′ karny, 73′ karny), Bartłomiej Graczyk (90’+2′) [Sokół Pniewy] – Maciej Rojewski (16′) [Olimpia Koło]

Powtórka ze środowego meczu. Przegrywamy pierwszą połowę 0:1, by móc z końcowym gwizdkiem cieszyć się zwycięstwem. Tym razem Sokół pokonuje rywala 4:1.

Mecz rozpoczął się od uczczenia minuta ciszy śmierci członka sekcji jeździeckiej K.S. Sokół Pniewy Andrzeja Rutnickiego.

W połowie meczu prezes WZPN Paweł Wojtala wraz z burmistrzem Jarosławem Przewoźnym wręczyli puchar wraz z gratulacjami z okazji awansu do IV-ligi.