Sokół pokonał Patrię Buk

[13 kolejka – Rbsport.pl „V liga” – gr. 2 | Sezon 2020/2021] Patria Buk – Sokół Pniewy 3:6 (2:2).
Bramki dla Sokoła: Marcin Chorzępa x2, Rafał Szaj x2, Mateusz Łowigus, Kacper Golec

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu strzałem głową zdobył kapitan Sokoła Pniewy – Marcin Chorzępa. Gospodarze wkrótce doprowadzili do remisu. Ich radość nie trwała długo, ponieważ jeden z piłkarzy Patrii otrzymał czerwoną kartkę.

Na ponowne prowadzenie wychodzimy za sprawą Mateusza Łowigusa. Pod koniec pierwszej połowy popełniamy błąd w rozegraniu piłki, który kończy się utratą bramki.

W drugiej połowie uwidoczniła się różnica w liczbie piłkarzy na boisku, dzięki czemu zdobywamy 4 bramki (dwukrotnie Rafał Szaj oraz raz Marcin Chorzępa i Kacper Golec). Ostatnie minuty meczu to znowu dekoncentracja i utrata trzeciej bramki.

Dzisiejszy mecz był pożegnalnym występem w barwach Sokoła Pniewy dla Andrii Bodnar, który z powodów rodzinnych wraca na Ukrainę. Obrońca ten rozegrał dla nas 12 spotkań, w tym 9 w podstawowym składzie. Dziękujemy Andrii 💖

Za tydzień o 14:00 na Stadionie Miejskim w Pniewach podejmiemy Pogoń Śmigiel. Zapraszamy przed komputery i urządzenia mobilne, będziemy na żywo informować o wyniku i co istotniejszych wydarzeniach.