Srebrny medal Reiss Cup trafia do Pniew!

W ubiegły weekend (14-15 listopada) w Nowym Tomyślu został rozegrany turniej Reiss Cup. Do rywalizacji przystąpiły drużyny w kategorii wiekowej B2 (2012-2013). Rozgrywki budziły wiele emocji wśród zawodników, a każde spotkanie przynosiło ogrom satysfakcji. Drużyna z miejscowości Pniewy wywalczyła drugie miejsce na podium!

Sobotnia dawka emocji

Turniej Reiss Cup przyniósł wiele sportowych wrażeń! Dziewięć lokalizacji Akademii podjęło rękawice i rywalizowało o podium. Najlepszym zespołem okazał się Zbąszyń, drugie miejsce zajęły Pniewy, a trzecie, równie cenne miejsce zajął Stęszew. Cieszymy się, że każdy z zawodników, wykazał pełne zaangażowanie i chęć do gry. Ponadto MVP turnieju został Mariusz Talarowski z Pniew, a za najlepszego bramkarza uznano Pawła Drzewieckiego ze Zbąszynia.

Turniej Reiss Cup to magiczny czas dla zawodników Akademii Piłkarskiej Reissa oraz możliwość nieustannego rozwoju. Wszystkie mecze były rozegrane na wysokim poziomie i wzbudzały ogromne zainteresowanie wśród innych drużyn. Doceniamy każdy wysiłek włożony na boisku i wysyłamy gratulacje dla zawodników z Pniew, którzy wzięli udział w sportowych zmaganiach. Życzymy dalszych sukcesów i spełnienia piłkarskich marzeń. Ponadto każdy, kto uwielbia lub chce rozpocząć sportową przygodę, może dołączyć do drużyny Akademii Piłkarskiej Reissa w Pniewach, po to by trenować i odnosić wspólnie sukcesy!