Trzecia kolejka PALF

Trzecią kolejkę PALFS otwierał mecz Zamorza i Lubocześnicy – zespołów sąsiadujących w tabeli.
Oba zespoły stworzyły emocjonujące i wyrównane widowisko.Ostania minuta należała do wicelidera, który za sprawą braci Piasków zainkasował trzy punkty.
Ze starcia dwóch bardzo młodych drużyn – Koninka i Nojewa, zwycięsko wyszła ekipa Koninka, która po 4 celnych trafieniach w pierwszej połowie, kontrolowała przebieg spotkania.
Ostatecznie spotkanie kończy się wynikiem 11:4 dla Koninka.
Pierwsza połowa lidera z ekipą Turowa kontrolowana była przez zespół Buszewa. Jednak pierwszą bramkę zdobył Mateusz Szorcz z Turowa. Bramkową przewagą kończy się pierwsza połowa. Po 5 minutach drugiej odsłony, mimo naporu Buszewa, bramkę zdobywa ponownie mateusz Szorcz, a w chwilę później Jakub Urbanik. Turowo prowadzi 3:0 i coraz pewniej sobie radzi z liderem PALFS.
Stały fragment gry wykorzystał na 5 min przed końcem spotkania Bartosz Światłowski, strzelając bramkę, ale to było wszystko na co było stać dziś Buszewo.
Bez gracza rezerwowego przystąpiło Zajaczkowo do ostatniego meczu 3 kolejki PALFS. Przeciwnik z Buszewka skrupulatnie to wykorzystywał, stwarzając przewagę pod bramką. Efektem przewagi liczebnej było 10 bramekBuszewka