Wygrana Akademii!!!

W sobotnie deszczowe przedpołudnie drużyna Akademii Piłkarskiej Reissa Pniewy podejmowała Wartę Sieraków.

Od początku spotkania zawodnicy Akademii mocno ruszyli na rywala i już w drugiej akcji meczu bramkę na 1:0 zdobył Karol Łukaszewski. W dziewiątej minucie zespołową akcję wykończył Piotr Staśkowiak i było 2:0 dla Akademii. Niestety mimo kilku bramkowych sytuacji w pierwszej połowie bramek już nie było.

Druga część spotkania nie była już tak widowiskowa jak pierwsza, było dużo walki, poświęcenia, ale bez konkretów w postaci bramek. Co nie udało się Akademii, udało się Warcie Sieraków.  Po indywidualnym błędzie Warta strzeliła bramkę kontaktową. Na szczęście na więcej już zawodnicy Akademii nie pozwolili i to oni wyszli z tego meczu zwycięsko. W ostatnich minutach meczu Akademia mogła podwyższyć prowadzenie, ale niestety rzut karny obronił bramkarz Warty.

Akademia Piłkarska Reissa – Warta Sieraków 2 : 1 (2:0).