Wygrana Sokoła

Dwa zwycięstwa i jedna porażka to dorobek drużyn K.S. „Sokół” Pniewy z wczoraj i dziś.

[11 kolejka – Rbsport.pl „V liga” – gr. 2 | Sezon 2020/2021] PKS Racot – Sokół Pniewy 1:3 (0:3)
Bramki dla Sokoła: Michał Brychczyński, Marcin Chorzępa x2

Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu przerwaliśmy serię 7 meczów bez zwycięstwa (1 remis i 5 porażek w lidze oraz 1 porażka w pucharze).

Debiut w barwach naszego klubu zaliczył bramkarz Kamil Lesiński wypożyczony ze Stelli Luboń.

Skorzystaliśmy ze znowelizowanej w sierpniu bieżącego roku uchwały Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczącej zmian przynależności klubowej zawodników. Do tej pory aby móc przeprowadzić transfer bramkarza po zamknięciu okna transferowego, dwóch innych graczy klubu na tej pozycji musiało być kontuzjowanych lub chorych. Aktualnie „wystaczy” jeden.

Kilka tygodni temu (informowaliśmy o tym w relacji z czwartego meczu) poważnej kontuzji na treningu doznał Adam Pluciński. Po analizie gry jego zmienników oraz wobec serii porażek na wniosek trenera skorzystaliśmy z „furtki” transferowej.

Kolejny mecz w sobotę 17 października 2020 r. o godz. 15:00 w Pniewach. Rywalem Piast Poniec.

[6 kolejka – Poznań: III liga okręgowa D2 Młodzik – gr. 2 | Sezon 2020/2021] Sokół Pniewy – UKS Dwójka Szamotuły 3:9

[6 kolejka – Poznań: II liga okręgowa E2 Orlik – gr. 1 | Sezon 2020/2021] Warta Sieraków – Sokół Pniewy 5:8