Złoty gol Adriana

Z Lęborka wracamy z kompletem punktów. W meczu 8. kolejki Statascore Futsal Ekstraklasy pokonujemy miejscowy LSSS Team 1-0 (1-0) po złotym golu Adriana Skrzypka z 11. minuty. To trzecia wygrana Red Dragons z rzędu w obecnym sezonie.

Trzecia wygrana z rzędu i co ciekawe zachowane po raz pierwszy od dawna czyste konto po stronie naszego bramkarza. W Lęborku nigdy nie grało nam się łatwo. Poprzedni mecz ligowy zakończyliśmy remisem, jak i pamiętne dramatyczne spotkanie w Pucharze Polski, dające nam ostatecznie awans do kolejnej rundy. W sobotę wieczorem nasz zespół był bardzo konsekwentny, długo budował akcje, uważnie grając w obronie. Gospodarze w tym okresie właściwie nie zagrozili poważniej bramce strzeżonej przez Rafała Roja, za to koronkową akcję naszej drużyny na gola zamienił Adrian Skrzypek.

Po przerwie wyglądało to bardzo podobnie. Przeważaliśmy długimi fragmentami, jak to mamy jednak w zwyczaju raziła nieskuteczność. Kilka swoich okazji mieli nasi pivoci Piotr Błaszyk i Mateusz Kostecki, piłka nie wpadła niestety do bramki. W samej końcówce groźnie zaatakowali miejscowi i niewiele brakowało by mecz zakończył się remisem, ale Rafał Roj nie dał się na szczęście pokonać. Po bardzo taktycznym meczu wywozimy trzy punkty z Lęborka i z tego należy się cieszyć.

Za tydzień do Pniew zawita Legia Warszawa i zapowiadają się wielkie emocje w naszym mieście.

LSSS TEAM LĘBORK – RED DRAGONS PNIEWY 0-1 (0-1)

BRAMKA: SKRZYPEK 11