Praca dla Menadżera Projektu

Poszukujemy pracownika do ambitnej i twórczej pracy na stanowisku

MENADŻER PROJEKTU

Miejsce pracy: Dęborzyce k. Pniew (Wielkopolska)

OBOWIĄZKI:

  • Sporządzanie ofert rozwiązań z zakresu robotyki i mechatroniki w oparciu o wymogi klienta
  • Realizacja ofert z zakresu robotyki i mechatroniki poprzez opracowywanie systemów oraz szacowanie kosztów niezbędnych komponentów i modułów
  • Zbieranie ofert od poddostawców oraz opracowywanie kosztorysów
  • Przygotowywanie, prowadzenie i kontrola realizacji projektów zgodnie ze standardami firmy i metodyką zarządzania projektami
  • Analiza i ocena ryzyka ofert i projektów
  • Wyznaczanie zespołu projektowego
  • Obsługa klienta w trakcie realizacji projektu
  • Nadzorowanie dokumentacji w zakresie wykonywanych projektów
  • Controlling i raportowanie wyników dla realizowanych projektów, analiza kosztów projektowych oraz odchyleń budżetowych
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz firmy w celu realizowania projektów
  • Zapewnienie rentowności zgodnie z założonym budżetem oraz satysfakcji klientów
  • Prowadzenie prac uruchomieniowych i uczestnictwo w odbiorach na terenie klienta

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Wiedza z zakresu mechatroniki, budowy maszyn przemysłowych, automatyki, robotyki
  • Minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku kierownika projektu/menadżera projektu lub podobnym, najlepiej w branży technicznej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i kultura osobista
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne oraz umiejętności efektywnej pracy pod presją czasu
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielnego podejmowania decyzji
  • Kreatywność, elastyczność, inicjatywa
  • Umiejętności negocjacyjne i biznesowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Studia/szkolenia z zarządzania projektami będą dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Uczciwego pracodawcę, który szanuje ludzi
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość uczestniczenia w tworzeniu innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla różnych branż przemysłowych
  • Możliwość rozwoju m.in. poprzez szkolenia, ciekawe projekty i wymianę doświadczeń w grupie ambitnych osób
  • Dobrą atmosferę i warunki pracy

Wszystkim Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję!
Czekamy na Twoje CV ze zdjęciem i list motywacyjny –

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.P.H. WObit E.K.J. Ober s.c. w Dęborzycach w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Oświadczam, iż dane zostały podane przeze mnie dobrowolnie i zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym moich praw. Jestem świadoma/y, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana”.

X