Praca w firmie Postęp

Firma Postęp Sp. z o.o. w  Pniewach poszukuje osoby na stanowisko:

OPERATOR MASZYN  I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA

Obowiązki :

  • obsługa maszyn i urządzeń do obróbki drewna

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn stolarskich i CNC
  • mile widziane uprawnienia na wózek jezdniowy oraz doświadczenie w obsłudze wózka jezdniowego
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • odpowiedzialność, sumienność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy :

  • zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki zakres świadczeń socjalnych( m.in. pakiet medyczny,  karty sportowe)
  • dobra atmosfera i warunki pracy

CV  wraz z uzupełnionym załącznikiem – zgodą na przetwarzanie danych osobowych   można przesyłać do dnia 12.04.2019 na adres mailowy :  postep@postep-pniewy.com.plbądź dostarczyć osobiście do siedziby firmy: Postęp  Sp. z o.o. ul. Wroniecka 56, 62-045 Pniewy

Telefon kontaktowy: 61 29 11 065

X