Sparingi Smoków

Smoki we wczorajszym meczu sparingowym przegrały 2:4 (1:3) z Red Devils Futsal Club Chojnice. Jak zaznaczają w sztabie: nasz skład nadal daleki od optymalnego. Cieszy kolejna bramka młodzieżowca Bartek Gładyszewski i powracajacego po dłuższej przerwie Patryka Zdankiewicza.

Wcześniej RD zagrali w dość eksperymentalnym składzie, ale ostatecznie po dwóch golach Mateusz Kostecki i jednej Wojciech Bukowy wygrali w Obornikach 3:2 (1:2).

Remisem 1:1 (1:0) natomiast zakończyło się spotkanie z FC Toruń. Bramki zdobyli dla naszego zespołu Adrian Skrzypek, dla gości Remigiusz Spychalski.

Na początku przygotowań Smoki rozegrały sparing z młodzieżowcami w szeregach z drużyną Klub Sportowy Futsal Leszno.. Mimo porażki 2:4 (1:0), nasza młodzież pokazała się z dobrej strony. Potwierdzeniem tego są dwa gole Dawid Kubiak!