Zaproszenie na mecz Sokoła

Oba zespoły są bezpośrednimi sąsiadami w ligowej tabeli. Pozycję wyżej sklasyfikowany jest Sokół Pniewy. Oba zespoły przegrały na inaugurację rundy wiosennej w domowych meczach. Sokół uległ LKS Gołuchów 0:2, a Warta uległa Victorii Września 1:4.
Obie ekipy grały już ze sobą dwa razy w tym sezonie. W meczu ligowym w Międzychodzie, Sokół zwyciężył 2:0. Natomiast w okręgowym pucharze w Pniewach, to Warta zwyciężyła 1:3.
Czy Sokół przerwie w końcu niekorzystną serię meczów bez zwycięstwa w Pniewach, a może Warta będzie cieszyć się z drugiej wyjazdowej wygranej?
Serdecznie zapraszamy już dziś na Stadion Miejski w Pniewach.